SZKOŁA AKTUALNOŚCI NAUKA KLASY WSPÓŁPRACA ABOUT MENU

 

Język niemiecki                                                                                 

     
 

 

 

WYBORU TUŻ, TUŻ...

Już po raz kolejny odbędą się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Przedstawiamy Wam osoby, które postanowiły ubiegać się o funkcję przewodniczącej, zastępcy przewodniczącego i skarbnika. Przeczytajcie uważnie co mają do powiedzenia kandydatki. Szkoda, że nie znalazł się żaden odważny rodzaj męskiego, który wsparłby listę kandydatów. O dacie wyborów poinformujemy.

Nazywam się Karolina Gubańska. Jestem uczennicą klasy IIa. Interesuję się muzyką, filmem i sportem. Będę starała się godnie reprezentować szkołę. Pełniąc funkcję przewodniczącej mam zamiar wywiązywać się z obowiązków, organizować konkursy, dyskoteki. Głosujcie na mnie, nie pożałujecie.

 

Cześć. Mam na imię Emilia. Nazywam się Jasiak. Chodzę do klasy IIa tutejszego gimnazjum. Interesuję się sportem, między innymi siatkówką. Moją pasją jest muzyka techno. Najlepszą porą roku dla mnie jest lato, ponieważ nie musimy chodzić do szkoły i jest bardzo ciepło. Z natury jestem zmarzluchem. Wspominałam już, że interesuje mnie sport. Latem szczególnie lubię go uprawiać, ale nie siatkówkę tylko pływanie. Jestem strasznym łasuchem i uwielbiam słodycze ,ale nie przepadam za pizzą. Kiedy zagłosujecie na mnie, to będą częściej organizowane dyskoteki, na których na pewno będziecie się świetnie bawić. Mam bardzo dużo przyjaciół i łatwo zawiązuje kontakt z rówieśnikami i ze starszą oraz młodszą młodzieżą. Kiedy zagłosujecie na mnie, to będę dążyła do tego, aby organizowano turnieje sportowe w dziedzinie siatkówki oraz piłki nożnej. Mam nadzieję, że będę miała dużo głosów, liczę na Was. Nie zawiedźcie mnie.

Cześć! Nazywam się Martyna Naskręt.

Jestem zodiakalnym Strzelcem, który zawsze stara się podejmować trafne decyzje i dążyć wytrwale do swojego, wymierzonego celu. Uczęszczam do klasy II b gimnazjum.

Mam duże, niebieskie oczy i długie, blond włosy.

Jestem osobą ambitną, bardzo dobrze uczę się i staram pomagać słabszym uczniom. Można na mnie polegać, ponieważ pilnie i z wielką odpowiedzialnością wykonuję polecone mi zadania.

W wolnych chwilach czytam książki, tańczę, a także bardzo dużo rozmyślam o przyszłości. Moje marzenia są często nierealne, ale nigdy się nie poddaję i dzielnie do nich dążę. Po ukończeniu gimnazjum, chciałabym kontynuować dalszą naukę w liceum, w Gostyniu. Błędy, które popełniam naprawiam jak tylko mogę. Nie jestem osobą idealną. Myślę, że każdy ma dobre i złe cechy charakteru.

Mogę Was zapewniać, że jeśli zostanę wybrana na przewodniczącą samorządu szkolnego, będę starała się organizować jak najczęściej różne zabawy i dyskoteki, gdyż sama uwielbiam tańczyć, oraz dobrze się bawić.

ŻYCZĘ POWODZENIA POZOSTAŁYM KANDYDATOM! NIECH WYGRA NAJLEPSZY!

Witam! Jestem Madzia.

Mam zielone oczy, ciemne włosy i jestem zodiakalnym Skorpionem. Mój ulubiony kolor to czerwony. W wolnych chwilach czytam książki, jeżdżę rowerem i słucham muzyki. Lubię śpiewać i szkicować węglem. Marzę o tym, aby w przyszłości zostać piosenkarką.

Jestem osobą szczerą i otwartą. W życiu najbardziej cenię uczciwość, odwagę i prawdomówność. Nie nawidzę kłamstwa i przemocy, której jest coraz więcej, nawet wokół nas.

Uwielbiam tańczyć, więc jeśli będę w radzie szkoły to na pewno będą organizowane częste dyskoteki i różne szkolne imprezy.

Myślę, że mi zaufacie i oddacie na mnie swój głos, a razem postaramy się, aby w naszej szkole było dużo uśmiechu i sympatycznych chwil i jak najmniej przykrych zdarzeń, które ostatnio spotykamy wokół siebie.

Magdalena Paszkowiak

KL. II b.

Nazywam się Dagmara Żyto. Urodziłam się 18.08.1990 roku. Chodzę do klasy II c. Interesuję się muzyką, sportem i filmem. Pełniąc funkcję przewodniczącej szkoły, mam zamiar godnie wypełniać swoje obowiązki i uważnie wysłuchiwać Waszych próśb i zastrzeżeń. Głosujcie na mnie, bo to dobry wybór.

 

 

 

 

 

 

 

Webmaster J@STP@ 2003