SZKOŁA PODSTAWOWA im. gen. Franciszka Dzierzykraja Morawskiego w PUDLISZKACH FRIEDRICH - TSCHANTER - OBERSCHULEEILENBURG 
  Login or Zarejestruj się
•  Home  •  Dokumenty Szkoły  •  Home  •  Downloads  •  Your Account  •  Forums  • KONTAKT  • Przetargi  • Ochrona Danych Osobowych  •
 Godło Polski 
 Szkoła Partnerska 
FRIEDRICH - TSCHANTER - OBERSCHULE EILENBURG
Historia współpracy.
 Facebook 
 Innowacje 
2015/2016
- Innowacje „Matematyka praktyczna, inspirująca, czarująca – matematyka inaczej…”

2014/2015
- Kęs z sensem
- Magia czytania
- Magiczny świat papieru…
- Razem możemy więcej
- Równe szanse – równy start
 Ankiety 
Czy Święto Latawca było fajna imprezą?

Tak, super...
Fajne
Takie sobie
Raczej słabe
Nie fajne



Wyniki
Ankiety

Głosów: 122
Komentarzy: 241
 Menu 
· Strona główna
· Absolwenci
· Kontakt
· Ankiety
· Archiwum
· Bmi
· Downloads
· Dziennik użytkownika
· FAQ
· Forum
· Kalendarz
· mtsf
· Przetargi
· Recenzje
· Sekcje
· Szukaj
· Top
· Twoja opinia
· Twoje konto
· Web Links
· Wyślij Newsa
· Zawartość
 Szczęśliwy Numer 
na dzień:       ®

18.10.2017

Regulamin
 Kogo my tu mamy? 
Witaj!

anonimowy

Nick
Hasło
KodKod
Podaj Kod
Zarejestruj

Członkostwo:
Ostatni: JilesAndy84
Nowe dzisiaj: 1
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 1387

Online [28]:
Gości: 28
Użytkowników: 0
Odwiedzin:
Dzisiaj: 3402
Wszystkich: 16496631
 Info od Admina 

"Czy Święto Latawca było fajna imprezą?" | Logowanie/Założenie konta | 241 komentarze
Próg
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Re: kkk (Wynik: 1)
przez lovelin1987 dnia 05-04-2017 o godz. 02:37:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)

NFL Jerseys [www.nfljerseys.us]

Yeezy Boost 350 V2 [www.yeezyboost350.us.com]

Longchamp Handbags [www.longchampbags.us.com]

Adidas UK [www.adidas-uk.org.uk]

Yeezys [www.yeezys.org]

Nike Store [www.nike-stores.fr]

Under Armour Outlet [www.underarmouroutlet.us.com]

Timberland Boots [www.timberlanduk.org.uk]

Jordan 12 [www.jordan12.us]

Yeezy Shoes [www.yeezy-shoes.us.com]

Nike Huarache [www.nikehuarache.us]

Keds Shoes For Women [www.kedsshoesforwomen.com]

Yeezy Shoes [www.yeezy-shoes.us.com]

Nike Air Max 2017 [www.nikeairmax.us]

Toms Outlet [www.outlettoms.us]

Ultra Boost [www.ultraboostuncaged.us]

MLB Jerseys [www.mlb-jerseys.us]

Adidas NMD [www.adidas-nmds.com]

Oakley Outlet [www.oakleyoutlet.net.co]

Ray Ban Outlet [www.rboutlet.org]

Kate Spade Outlet [www.katespadeoutlets.us]

Adidas Outlet [www.adidas-outlet.org]

Nike Air Max 90 [www.nikeairmax-90.com]

Timberland Outlet [www.timberland-outlet.us]

Ray-Ban Sunglasses [www.rayban-sunglasses.ca]

Adidas UK [www.adidas-uk.org.uk]

Adidas EQT [www.adidaseqt.com]

Ralph Lauren UK [www.ralphlaurens.org.uk]

Jordan 4 [www.jordan4.us]

Cheap Jordan [www.cheapjordan-shoes.com]

NMD Outlet [www.adidasnmdoutlet.com]

| Nadrzędny

Web site powered by PHP-Nuke

JASTPA
2003

PUDLISZKI
Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Tworzenie strony: 0.918 sekund

:: skyLineBlue phpbb2 style by Volize Web Solutions :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::