Turniej Piłkarski O Puchar Premiera RP
Data: 24-09-2015 o godz. 12:10:53
Temat: ZSPiG




Zobacz to na:

Za nami już VI edycja turnieju o Puchar Premiera RP. Jak zwykle spotkaliśmy się na krobskim Orliku z zespołami z Krobi i Starej Krobi. Jako pierwsze zagrały drużyny „młodszej” kategorii. W pierwszym meczu pokonaliśmy Krobię „drugą” (2:1). Niestety grając bez odpoczynku kolejne spotkanie z pierwszą drużyną Krobi przegraliśmy 0:1 Jednak układ tabeli przed ostatnim meczem był dla nas bardzo dobry – wystarczyło zremisować z drużyną Starej Krobi aby zająć drugie miejsce. Pierwsze było już po za naszym zasięgiem. Niestety przegraliśmy to spotkanie 2:1, chociaż to nasza drużyna strzeliła pierwsza bramkę. Ostatecznie zajęliśmy czwarte miejsce co jednak nie odzwierciedla naszej dobrej gry.

Fotorelacja

Zdecydowanie lepiej poszło „starszej” drużynie. Na początek wygrana z Krobią 2 (1:0) Kwadrans później na koncie kolejne trzy punkty dzięki wygranej 2:0 z pierwszą drużyną z Krobi. O pierwszym miejscu w turnieju zadecydować miał ostatni mecz – ponownie z drużyną Starej Krobi, która miała identyczny dorobek punktowy i bramkowy. Niestety mecz nie przyniósł rozstrzygnięcia i końcowym wyniku decydować miały rzuty karne, które zawsze są swego rodzaju loterią. Niestety – piłkarze ze „Starej” wykazali się stuprocentową skutecznością i to oni cieszyli się z awansu do kolejnej rundy a my musieliśmy się zadowolić drugim miejscem. A oto składy naszych drużyn:
Grupa młodsza: Kędzia Konrad, Papmel Miłosz, Rejek Piotr, Rosik Artur, Serwatka Tomasz, Sikora Krystian, Dmitrów Piotr, Łakomy Bartosz.
Grupa starsza: Żyto Maksymilian, Przybył Jakub, Chudy Mikołaj, Chudziński Szymon, Kubas Szymon, Rudyński Marcin, Skórski Daniel, Płoszajczak Michał.
Wszystkim gratuluję sportowej postawy.

Włodzimierz Skopiński







Artykuł jest z SZKOŁA PODSTAWOWA im. gen. Franciszka Dzierzykraja Morawskiego w PUDLISZKACH
https://gimpudliszki.pl

Adres tego artykułu to:
https://gimpudliszki.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1375